Galeria Biedronek

Wycieczka do "Pacowej Chaty" Przysiółka Szlacheckiego w Krypnie

W dniu 27 czerwca pojechaliśmy na długo oczekiwaną wycieczkę do "Pacowej Chaty" Przysiółka Szlacheckiego w Krypnie. Zapachniało wakacjami! Dopisała nam przede wszystkim pogoda: było ciepło i słonecznie. Przywitała nas gospodyni pani Basia oraz przemiła animatorka, które wspaniale organizowała nam czas. Robiliśmy ciasto, z którego wypiekaliśmy na piecu podpłomyki, malowaliśmy ozdoby z gipsu, praliśmy w balii, maglowaliśmy i rozwieszaliśmy pranie. Wystarczyło też czasu na zabawę na placu zabaw i grę w piłkę. Zwiedziliśmy jedyne w swoim rodzaju muzeum-wszystko tam można było dotykać i przymierzać. Na koniec jedliśmy kiełbaski, które pysznie smakowały na świeżym powietrzu. Zmęczeni wróciliśmy do przedszkola, ale na pewno jeszcze wrócimy w to przyjazne miejsce :)

Urodzinki Piotrusia

Urodzinki Michałka

Podróż Misia Trufelka po domach przedszkolaków

Nasz Miś Trufelek powrócił już z czytelniczych podróży po przedszkolach naszego miasta. Odwiedził również wszystkie grupy w naszym przedszkolu. Teraz Trufelek rozpoczął kolejną podróż po domach przedszkolaków. Odwiedziny w domach dzieci bardzo mu się podobają. Gościł już u Antka, Emilki, Paulinki, Julci, Róży, Ady ,Oliwiera, Radka, Michała, Szymona, Nicoli, Patryka, Lili i Michała M. Przed naszym Misiem jeszcze wiele niezapomnianych wizyt :)

Konkurs fotograficzny dla dzieci i rodziców pt. "Wielkanocna potrawa"

W ramach realizacji projektu grantowego "Klub Chrup Chrup" w grupach: "Biedronki" i "Misie" mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konkursie fotograficznym dla dzieci i rodziców pt. "Wielkanocna potrawa". Celem konkursu jest: kultywowanie tradycji kulinarnych związanych z obchodami świąt Wielkanocnych, czerpanie radości z zabawy z dzieckiem, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości oraz rozbudzenie zainteresowań kulinarnych. Konkurs polega na wspólnym (dziecko i rodzic) przyrządzeniu potrawy wielkanocnej i zrobieniu jej zdjęcia formatu 10x15 cm. Zdjęcie oraz przepis wykonanej potrawy należy dostarczyć do 21 kwietnia do grupy "Biedronki" lub "Misie"

Urodzinki Piotrusia

"Mały Miś w świecie wielkiej literatury" - realizacja ogólnopolskiego projektu rozwijania czytelnictwa i współpracy między przedszkolami

W ramach realizacji projektu dzieci z grupy Biedronki i Misie wspólnie z paniami przygotowały misia, który odbędzie wędrówkę po przedszkolach naszego miasta. Dzieci nadały imię naszemu misiowi TRUFELEK a panie przygotowały dziennik podróży, z którym Miś został wysłany do kolejnego przedszkola. Podczas jego nieobecności odwiedzać nas będą misie z różnych przedszkoli, którym będziemy czytać książeczki i wypełniać dziennik podróży. Dzieci tęsknią za swoim misiem, czekają aż Trufelek powróci do nich z powrotem...

Bal Karnawałowy 2017

Biedroneczki pieką świąteczne pierniczki

Akcja "Mały Miś i polskie tradycje Bożego Narodzenia" ogólnopolskiego Projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

Wycieczka na pocztę -wysłanie kartek bożonarodzeniowych robionych przez dzieci do Misiowych Przedszkoli

Akcja "Mały Miś i polskie tradycje Bożego Narodzenia" ogólnopolskiego Projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

Biedronki ubierają choinkę

Akcja "Mały Miś i polskie tradycje Bożego Narodzenia" ogólnopolskiego Projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

Zabawy na śniegu

Bubble Show

Pyszny soczek owocowy

Sprzątanie świata