Nasze osiągnięcia

DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA MOGĄ POSZCZYCIĆ SIĘ

WIELOMA OSIĄGNIĘCIAMI CZEGO DOWODEM SĄ LICZNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

  • FILIP ZABŁOCKI, FLIP SAWICKI, WIKTORIA ZAJKOWSKA I OLIWIA BALCZUN zdobyli wspólnie NAGRODĘ w Konkursie Wiedzy „Czyste powietrze wokół nas” zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej w Białymstoku
  • HANNA JARONIEWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt.: „Mój ulubiony sport w mojej rodzinie” zorganizowanym przez Białostocką Spółdzielnie Mieszkaniową Klub „Mikron” w Białymstoku
  • BARTOSZ MIELECH z grupy „Misie” otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.: „Mały Miś odwiedza znane bajki” w ramach realizacji gminnego projektu czytelniczego „Białystok czyta z Małym Misiem” zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 41 Integracyjne. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku
  • RÓŻA KONCEWICZ z grupy „Biedronki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.: „Przygody Tymoteusza Rymcimci” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 58 Integracyjne im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku
  • RÓŻA KONCEWICZ z grupy „Biedronki”  zajęła III MIEJSCE w VII edycji konkursu recytatorskiego Emocje Wierszem Malowane pt.: „Prawa dziecka” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 8 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN i WIKTORIA ZAJKOWSKA zdobyły NAGRODY za udział w VI Edycji Turnieju Wiedzy Przedszkolnej „Mały Geniusz” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 46 w Białymstoku
  • WIKTORIA MOCARSKA otrzymała NAGRODĘ za zajęcie I MIEJSCA w konkursie „Pocztówka Wielkanocna”  w ramach XIV Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Musica Sacra w Białymstoku
  • FILIP ZABŁOCKI I OLIWIA BALCZUN zdobyli NAGRODĘ w Turnieju Wiedzy i Sprawności „Dzieciaki Mleczaki – zdrowe przedszkolaki” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN zdobyła NAGRODĘ w konkursie recytatorskim pt.: „Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowym Nr 48 a Białymstoku
  • GABRYSIA SNARSKA otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.:  „Baje, bajki, bajeczki – od zawsze w naszej rodzinie” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 35 „Wesołe” w Białymstoku
  • URSZULA TUSZYŃSKA otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.: „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 47 w Białymstoku
  • IZABELA DAKOWICZ zdobyła NAGRODĘ w VI edycji konkursu plastycznego pt.: „Baje, bajki, bajeczki – od zawsze w naszej rodzinie” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 35 „Wesołe” w Białymstoku
  • CHÓR „NIEZAPOMINAJKA” otrzymał DYPLOM UZNANIA w II Przeglądzie Chórów Przedszkolnych zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 82 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.: „Mój bajkowy przyjaciel” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 w Białymstoku
  • DZIECI Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 42 „NIEZAPOMINAJKA” otrzymały WYRÓŻNIENIE w XVI Prezentacjach Małych Form Teatralnych za przedstawienie pt. „Bóg przychodzi do człowieka” zorganizowanych przez Białostocki Ośrodek Kultury oraz Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku
  • HELENA LULEWICZ z grupy „Misie” zajęła I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jesienny las” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne w Wołczynie
  • URSZULA TUSZYŃSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt. „Anioły,aniołki, aniołeczki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
  • ZESPÓŁ „NIEZAPOMINAJKA” otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie kolęd i pastorałek pt. „Kolęda Przedszkolaka” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 27 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
  • HANNA CZELEJ z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie kolęd i pastorałek pt. „Kolęda Przedszkolaka” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 27 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
  • HELENA LULEWICZ z grupy „Misie” otrzymała DYPLOM za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jeże i jeżyki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Mały Europejczyk” w Chalinie
  • BARBARA TUSZYŃSKA z grupy „Misie” otrzymała DYPLOM za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jeże i jeżyki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Mały Europejczyk” w Chalinie
  • MAJA NICZYPORUK – SZYŁO z grupy „Misie” zajęła III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jeże i jeżyki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Mały Europejczyk” w Chalinie
  •  WERONIKA RĘBACZ z grupy „Misie” zajęła III MIEJSCE w konkursie plastycznym pt. „Muchomor” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 85 w Lublinie
  • KORNELIA KARCZEWSKA  z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie piosenki pt. „Podlasie muzyka malowane” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 27 w Białymstoku
  • MADZIA MUZYCZKO z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie piosenki pt. „Podlasie muzyka malowane” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 27 w Białymstoku
  • WERONIKA RĘBACZ z grupy „Misie” zdobyła NAGRODĘ w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Bohaterowie ulubionych bajek” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku
  • HANNA CZELEJ z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt. „Jesień w moim mieście” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku
  • MAGDALENA MUZYCZKO z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ z konkursie plastycznym pt. ” Czary Pani Jesieni” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowym Nr 53 „Plastuś” w Białymstoku
  • STAŚ SZPAKOWICZ z grupy „Zajączki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt. „Barwy świata przyrody” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 79 „Konwaliowy Zakątek” w Białymstoku
  • IZABELA DAKOWICZ z grupy „Zajączki” zdobyła NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt.: „Ja, moja rodzina w moim mieście”.
  • HANIA JARONIEWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym z elementami origami pt.: „Bohater, z którym chciałbym popłynąć na bezludną wyspę” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 32 w Białymstoku
  • WIKTORIA ZAJKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym z elementami origami pt.: „Bohater, z którym chciałbym popłynąć na bezludną wyspę” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 32 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN   i FILIP ZABŁOCKI z grupy „Pszczółki” zdobyli NAGRODĘ   w turnieju wiedzy i sprawności „Dzieciaki Mleczaki-Zdrowe Przedszkolaki” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 82 w Białymstoku
  • ANTONI KOWALSKI z grupy” Biedronki”  został WYRÓŻNIONY w konkursie literackim ” Niech się każdy dowie, że ruch to samo zdrowie” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 w Białymstoku
  • WIKTORIA SOBOLEWSKA z grupy „Pszczółki” wyśpiewała WYRÓŻNIENIE w konkursie pt.” Wiosna Piosenką Malowana” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 49 w Białymstoku
  • MAJA NICZYPORUK- SZYŁO z grupy ” Misie” zajęła I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.”Jeże i jeżyki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno- Językowe ” Mały Europejczyk” w Chalinie
  • RÓŻA KONCEWICZ z grupy ” Biedronki” zdobyła WYRÓŻNIENIE w IX edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego pt.” Przygody Tymoteusza Rymcimci”zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 58 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN z grupy „Wiewiórki” zdobyła NAGRODĘ w konkursie recytatorskim pt.”Lokomotywą z J. Brzechwą i J. Tuwimem” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 w Białymstoku
  • ZUZIA OLCHANOWSKA z grupy „Wiewiórki” została WYRÓŻNIONA w konkursie recytatorskim pt.”Lokomotywą z J. Brzechwą i J. Tuwimem” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 w Białymstoku

W roku szkolnym 2015/2016

  • OLGA DŁUŻNIEWSKA z grupy „Pszczółki” zajęła III MIEJSCE w konkursie plastycznym pt.: „Moje osiedle Sienkiewicza na sportowo” .
  • WIKTORIA MOCARSKA z grupy „Biedronki” otrzymała NAGRODĘ w III Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.: „Po prostu koci świat”organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • JULIA ZNOSKO z grupy „Zajączki” otrzymała NAGRODĘ w „Konkursie Żonkilowym” zorganizowanym przez Fundację „Pomóż Im” Onkologia i Hospicjum dla Dzieci
  • HANNA JARONIEWSKA z grupy „Wiewiórki” otrzymała NAGRODĘ w „Konkursie Żonkilowym” zorganizowanym przez Fundację „Pomóż Im” Onkologia i Hospicjum dla Dzieci
  • WIKTORIA MOCARSKA z grupy „Biedronki” zajęła I MIEJSCE w XII edycji konkursu prozdrowotnego: „Zabawa to fajna sprawa – każde dziecko wie, jak bezpiecznie bawić się” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 55 z oddziałami integracyjnymi w Białymstoku
  • PAULINA CHOMIK  z grupy „Biedronki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w miejskim konkursie plastycznym pt.: ” Świat czarno-biały-pomysł wspaniały” zorganizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
  • WIKTORIA MOCARSKA z grupy „Biedronki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w miejskim konkursie plastycznym pt.: ” Świat czarno-biały-pomysł wspaniały” zorganizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
  • LENA GAJEWSKA z grupy „Pszczółki” zajęła III MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • OLGA DŁUŻNIEWSKA z grupy „Pszczółki” zajęła III MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • BARTOSZ KOWALCZUK z grupy „Pszczółki” zajął II MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • JULIA TOCZYDŁOWSKA z grupy „Pszczółki” zajęła II MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN z grupy „Pszczółki” zajęła I MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • BARTOSZ BYKOWSKI z grupy „Pszczółki” zajął I MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • SANDRO HERRERA – ZUAZO z grupy „Pszczółki” zajął I MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • JAKUB RYDZEWSKI z grupy „Pszczółki” zajął I MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • JAKUB POPŁAWSKI z grupy „Pszczółki” zajął I MIEJSCE w Przedszkolnym Konkursie „Czytamy bez mamy” organizowanym przez Książnicę Podlaską – Filię Biblioteczną nr 3 w Białymstoku
  • PAULINA CHOMIK z grupy „Biedronki” otrzymała II NAGRODĘ w konkursie plastycznym „Taniec oczami dziecka ” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 2 „Pod Słonkiem” w Białymstoku
  • WIKTORIA MOCARSKA z grupy „Biedronki” zajęła I MIEJSCE w IX edycji Miejskiego Konkursu Recytatorskiego pt. „Dobre wychowanie wierszem” zorganizowanego przez świetlicę Szkoły Podstawowej Nr 47 im. J. K. Branickiego w Białymstoku
  • WIKTORIA MOCARSKA z grupy „Biedronki” zdobyła NAGRODĘ w XIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Skrzydlaci przyjaciele” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 64 „Akademia Jasia i Małgosi ” w Białymstoku
  • MAJA SNARSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła WYRÓŻNIENIE w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • IGNACY FRANKOWSKI z grupy „Pszczółki” zdobył WYRÓŻNIENIE w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • ANTONI KOWALSKI z grupy „Biedronki” zdobył WYRÓŻNIENIE w konkursie literackim „Niech się każdy dowie, że ruch to samo zdrowie” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku
  • IGNACY FRANKOWSKI z grupy „Pszczółki” zdobył WYRÓŻNIENIE w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Lokomotywa z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • MAJA SNARSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła WYRÓŻNIENIE w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Lokomotywa z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 „Bajkowa Kraina”w Białymstoku
  • PRZEDSZKOLAKI z grupy „Wiewiórki” otrzymały DYPLOM za udział w Przeglądzie pieśni i tańców narodowych i ludowych pt.: „Piękna nasz Polska cała” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 47 „Z UŚMIECHEM” , Młodzieżowy Dom Kultury oraz Studio Tańca „Twist”.
  • WERONIKA SOBOLEWSKA z grupy „Wiewiórka” zdobyła WYRÓŻNIENIE w kategorii dzieci 5-6 letnich  w konkursie piosenki „Wiosna piosenką malowana” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 49 im. Jana Brzechwy w Białymstoku
  • WIKTORIA ZAJKOWSKA z grupy „Wiewiórki” otrzymała DYPLOM za udział w IV edycji Konkursu Recytatorskiego pt. „W zdrowym ciele – zdrowy duch” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Białymstoku
  • DAMIAN ŻDANUK z grupy „Wiewiórki” otrzymał DYPLOM za udział w IV edycji Konkursu Recytatorskiego pt. „W zdrowym ciele – zdrowy duch” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Białymstoku
  • WIKTORIA MOCARSKA  z grupy „Biedronki” zdobyła DYPLOM za udział w twórczej podróży po wspaniałym świecie wyobraźni III Wojewódzkiego Przeglądu Wyobraźni Przedszkolaków „Piękny jest mój świat” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr Nr 55 w Białymstoku
  • MICHAŁ MIELECH z grupy „Biedronki” zdobył DYPLOM za udział w twórczej podróży po wspaniałym świecie wyobraźni III Wojewódzkiego Przeglądu Wyobraźni Przedszkolaków „Piękny jest mój świat” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr Nr 55 w Białymstoku
  • JULIA TOCZYDŁOWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła DYPLOM za udział w międzynarodowym konkursie plastycznym pt.: „Bezpieczne zabawy zimowe” organizowanym przez Przedszkole Nr 18 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 6 w Rybniku
  • BARTOSZ DMITRUK z grupy „Pszczółki” otrzymał DYPLOM za udział w IV Edycji Konkursu Recytatorskiego „Wiersze Jana i Juliana” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 46 w Białystoku
  • DOMINIKA CZELEJ z grupy „Wiewiórki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Bohater mojej ulubionej bajki” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku
  • PAULINA JURSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła DYPLOM za udział w konkursie recytatorskim „Optymistyczne wiersze czyli poeci dzieciom” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 42 „Niezapominajka” w Białymstoku
  • OLGA DŁUŻNIEWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła DYPLOM za udział w konkursie recytatorskim „Optymistyczne wiersze czyli poeci dzieciom” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 42 „Niezapominajka” w Białymstoku
  • BARTOSZ KOWALCZUK z grupy „Pszczółki” zdobył DYPLOM za udział w konkursie recytatorskim „Optymistyczne wiersze czyli poeci dzieciom” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 42 „Niezapominajka” w Białymstoku
  • HANNA CZELEJ z grupy „Wiewiórki” zdobyła DYPLOM za udział w V edycji konkursu recytatorsko – aktorskiego pt.: „Bajka w literaturze dziecięcej” pod honorowym patronatem Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 50 w Białymstoku
  • DOMINIKA CZELEJ z grupy „Pszczółki” zdobyła DYPLOM za udział w V edycji konkursu recytatorsko – aktorskiego pt.: „Bajka w literaturze dziecięcej” pod honorowym patronatem Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 50 w Białymstoku
  • PAULINA JURSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała DYPLOM za wykonanie kukiełki w konkursie: „Kukiełkowe postaci, które z bajek znacie” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 42 „Niezapominajka” w Białymstoku
  • OLGA DŁUŻNIEWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała DYPLOM za wykonanie kukiełki w konkursie: „Kukiełkowe postaci, które z bajek znacie” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 42 „Niezapominajka” w Białymstoku
  • WIKTORIA SOBOLEWSKA z grupy „Wiewiórki” otrzymała WYRÓŻNIENIE za wykonie piosenki pt.: „Zielone Żabki” w  XII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Autorskiej organizowanym przez Przedszkola Samorządowego Integracyjnego nr 58 w Białymstoku i MDK
  • OLGA DŁUŻNIEWSKA z grupy „Pszczółki”otrzymała WYRÓŻNIENIE za wykonie piosenki pt.: „Wyrwidąb i Waligóra” w XII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Autorskiej organizowanym przez Przedszkola Samorządowego Integracyjnego nr 58 w Białymstoku i MDK
  • WERONIKA KOSIŃSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała DYPLOM za udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim pt. „Jestem Przyjacielem Lasy”  organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku
  • KORNELIA KARCZEWSKA z grupy „Wiewiórki” otrzymała DYPLOM w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Jestem przyjacielem lasu”organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku
  • WERONIKA SOBOLEWSKA z grupy „Wiewiórki” zajęła II MIEJSCE w IV Edycji Konkursu Piosenki Inspirowanej Kulturą Dziecięcą ” Witajcie w naszej bajce”organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 w Białymstoku
  • MADZIA MUZYCZKO z grupy „Wiewiórki” zdobyła NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt.: „Czary Pani Jesieni” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 53 „Plastuś” w Białymstoku
  •  FABIAN WÓJCICKI  z grupy „Wiewiórki” zdobył NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt.: „Czary Pani Jesieni” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 53 „Plastuś” w Białymstoku
  • JAKUB RYDZEWSKI  z grupy „Pszczółki” otrzymał DYPLOM za udział w konkursie pt.: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym” organizowanym przez Białostockie Muzeum Wsi, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
  • MAJA SNARSKA  z grupy „Pszczółki” otrzymała DYPLOM za udział w konkursie pt.: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym” organizowanym przez Białostockie Muzeum Wsi, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
  • PAULINA JURSKA  z grupy „Pszczółki” otrzymała DYPLOM za udział w konkursie pt.: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym” organizowanym przez Białostockie Muzeum Wsi, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
  • BARTOSZ DMITRUK z grupy „Pszczółki” otrzymał DYPLOM za udział w konkursie pt.: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym” organizowanym przez Białostockie Muzeum Wsi, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
  • ALEKSANDRA HOLICZER z grupy „Pszczółki” otrzymała DYPLOM za udział w konkursie pt.: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym” organizowanym przez Białostockie Muzeum Wsi, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
  • DAGMARA OSTROWIECKA z grupy „Pszczółki” otrzymała DYPLOM za udział w konkursie pt.: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym” organizowanym przez Białostockie Muzeum Wsi, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
  • MARTYNA OSTROWIECKA z grupy „Pszczółki” otrzymała DYPLOM za udział w konkursie pt.: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym” organizowanym przez Białostockie Muzeum Wsi, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
  • JAKUB RESZUTA z grupy „Pszczółki” otrzymał DYPLOM za udział w konkursie pt.: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym” organizowanym przez Białostockie Muzeum Wsi, Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
  • JULIA TOCZYDŁOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Edycji Konkursu Piosenki pt.: „Witajcie w naszej bajce” organizowanym przez MDK w Białymstoku
  • JULIA TURKOWICZ z grupy „Zajączki” zdobyła DYPLOM za wykonanie pracy wyróżnionej w IX Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt:”Anioły, aniołki, aniołeczki oraz inne ozdoby Bożonarodzeniowe” zorganizowanego przez Świetlicę Sp. Nr. 47 im. J.K. Branickiego w Białystoku
  • OLIWIA PIOTROWSKA z grupy „Wiewiórki” zdobyła NAGRODĘ w IX Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt:”Anioły, aniołki, aniołeczki oraz inne ozdoby Bożonarodzeniowe” zorganizowanego przez Świetlicę Sp. Nr. 47 im. J.K. Branickiego w Białystoku
  • FILIP SAWICKI z grupy „Wiewiórki” zdobył NAGRODĘ w IX Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt:”Anioły, aniołki, aniołeczki oraz inne ozdoby Bożonarodzeniowe” zorganizowanego przez Świetlicę Sp. Nr. 47 im. J.K. Branickiego w Białystoku
  • DOMINIKA CZELEJ z grupy „Wiewiórki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku
  • WIKTORIA MOCARSKA z grupy „Biedronki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Edycji Miejskiego konkursu plastycznego pod hasłem „Mój anioł stróż” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 25 „Kraina Uśmiechu” w Białymstoku
  • Dzieci z GRUPY IV i GRUPY V z zespołu „NIEZAPOMINAJKA” prowadzonego przez Panią Ige Dyżakowską otrzymały DYPLOM za udział w X Diecezjalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA Z GWIAZDĄ”
  • Zespół Taneczny „NIEZAPOMINAJKA”z naszego przedszkola prowadzony przez Panią Igę Dyżakowską zajął I MIEJSCE na 39. Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w kategorii „Debiuty Formacje do lat 8, który się odbył w listopadzie 2015 roku w Wasilkowie
  • OLGA DŁUŻNIEWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ za udział w VII Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego „Przy wigilijnym stole” zorganizowanego przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku 
  • PAULINA JURSKA  z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ za udział w VII Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego „Przy wigilijnym stole” zorganizowanego przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku
  • JULIA TOCZYDŁOWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ za udział w VII Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego „Przy wigilijnym stole” zorganizowanego przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku
  • LENA GAJEWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ za udział w VII Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego „Przy wigilijnym stole” zorganizowanego przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku
  • OLGA DŁUŻNIEWSKA z grupy „Pszczółki” została NAGRODZONA za udział w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki „Baśnie i legendy polskie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Białymstoku
  • FILIP ZABŁOCKI z grupy „Pszczółki” otrzymał WYRÓŻNIENIE w I edycji konkursu plastycznego „Chleb razowy jemy i zdrowo żyjemy” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 22 w Białymstoku
  • WOJCIECH DĄBROWSKI  z grupy „Pszczółki” otrzymał WYRÓŻNIENIE w I edycji konkursu plastycznego „Chleb razowy jemy i zdrowo żyjemy” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 22 w Białymstoku
  •  ALEKSANDRA HOLICZER z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w V edycji konkursu plastycznego „Jesień w moim mieście” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku
  •  WERONIKA KOSIŃSKA z grupy „Pszczółki” zajęła III MIEJSCE  w konkursie piosenki „Jesienne śpiewanie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 21 „Na Bojarach” w Białymstoku
  • ADAM LITWINIUK z grupy „Biedronki” został NAGRODZONY w konkursie plastycznym „Barwy świata przyrody” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 79 „Konwaliowy Zakątek” w Białymstoku
  • PAULINA JURSKA z grupy „Pszczółki” została NAGRODZONA w konkursie plastycznym „Barwy świata przyrody” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 79 „Konwaliowy Zakątek” w Białymstoku

W roku szkolnym 2014/2015

  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Pszczółki” została NAGRODZONA w XIII edycji konkursu plastycznego „Czary Pani Jesieni” organizowanego przez Przedszkola Samorządowe Nr 53 im. Marii Kownackiej PLASTUŚ w Białymstoku
  • AMELIA SOŁJAN zajęła II MIEJSCE w III edycji konkursu piosenki przedszkolnej inspirowanej literaturą dziecięcą pt. „Witajcie w naszej bajce” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku
  • MAJA SOBOLEWSKA otrzymała WYRÓŻNIENIE w III edycji konkursu piosenki przedszkolnej inspirowanej literaturą dziecięcą pt. „Witajcie w naszej bajce” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku
  • MAJA CHIMKOWSKA z grupy „Pszczółki” została NAGRODZONA w Miejskim Konkursie pt. „Bohaterowie ulubionych bajek” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku
  • MAJA SOBOLEWSKA z grupy „Pszczółki” została NAGRODZONA w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki „Baśnie i legendy polskie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Białymstoku.
  • AMELIA SOŁJAN z grupy „Pszczółki” została NAGRODZONA w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki „Baśnie i legendy polskie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Białymstoku.
  • HANIA KOZŁOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Bohaterowie ulubionych bajek” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku
  • MAJA CHIMKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Bohaterowie ulubionych bajek” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ w VI Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego pt. „Przy Wigilijnym Stole” organizowanym przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr1 w Białymstoku
  • SZYMON DĄBROWSKI z grupy „Pszczółki” otrzymał NAGRODĘ w VI Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego pt. „Przy Wigilijnym Stole” organizowanym przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr1 w Białymstoku
  • AMELIA SOŁJAN z grupy „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ w VI Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego pt. „Przy Wigilijnym Stole” organizowanym przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr1 w Białymstoku
  • MAJA CHIMKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ w VI Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego pt. „Przy Wigilijnym Stole” organizowanym przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr1 w Białymstoku
  • MAJA SOBOLEWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ w VI Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego pt. „Przy Wigilijnym Stole” organizowanym przez Świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr1 w Białymstoku
  • MAJA SOBOLEWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków  organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku w Białymstoku
  • LILIANNA OLECH z grupy „Wiewiórki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt. „Białe Boże Narodzenie barwami malowane” organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Niewodnicy Kościelnej.
  • Zespół PSZCZÓŁKI otrzymał II NAGRODĘ w konkursie „Kolęda Przedszkolaka” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.
  • MAJA SOBOLEWSKA otrzymała III NAGRODĘ w konkursie „Kolęda Przedszkolaka” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.
  • MAŁGORZATA BYKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ w XI Edycji Konkursu Plastycznego pt. „Bajki w zimowej szacie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 56 w Białymstoku
  • MAJA CHIMKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała I MIEJSCE w konkursie plastycznym pt. „Bohater mojej ulubionej baśni” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku
  • AMELIA SOŁJAN z grupy „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ w XV konkursie recytatorskim z cyklu „Poeci bliscy dzieciom” pod hasłem: „Trzeszczące wierszyki” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 78 w Białymstoku.
  • WERONIKA TURKOWICZ z grupy ” Zajączki” została WYRÓŻNIONA  w VIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ” Lokomotywa z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 ” Bajkowa Kraina”w Białymstoku.
  • HANNA PROKOPCZUK  z grupy ” Zajączki” została WYRÓŻNIONA  w VIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ” Lokomotywa z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 ” Bajkowa Kraina”w Białymstoku.
  • MAŁGORZATA BYKOWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła  WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym ” Przyroda w oczach dziecka” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ   w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym ” Przyroda w oczach dziecka” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku
  • MAJA CHIMKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE  w VII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego  pt. „W Krainie Fantazji” zorganizowanym przez Przedszkole Samorzadowe Nr 29 ” Fantazja”w Białymstoku
  • KORNELIA GROCHOWSKA  z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE  w VII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego  pt. „W Krainie Fantazji” zorganizowanym przez Przedszkole Samorzadowe Nr 29 ” Fantazja”w Białymstoku
  • MAŁGORZATA BYKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ  w VII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego  pt. „W Krainie Fantazji” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 29 ” Fantazja”w Białymstoku
  • PAULINA JURSKA z grupy ” Wiewiórki” została WYRÓŻNIONA  w konkursie plastycznym ” Maj z paletą barw wyruszył” zorganizowanym przez nasze Przedszkole
  • AMELIA SOŁJAN z grupy ” Pszczółki” zajęła I MIEJSCE w konkursie plastycznym pod hasłem” Ulubione Sporty Jana Pawła II zorganizowanym przez SP11 i Administrację Osiedla Sienkiewicza
  • Zespół Taneczny z naszego przedszkola prowadzony przez Panią Igę Dyżakowską zajął II MIEJSCE na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w kategorii „Debiuty Formacje do lat 8

W roku szkolnym 2013/2014

  • WERONIKA TOKARCZUK z grupy „Pszczółki” zdobyła I NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt. „Piękne bo Polskie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 78 w Biłymstoku
  • KACPER MOCARSKI z grupy „Pszczółki” został WYRÓŻNIONY w konkursie plastycznym pt. „Piękne bo Polskie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 78 w Biłymstoku
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Zajączki” zajęła I MIEJSCE w V edycji konkursu plastycznego pod hasłem „Strażnik Miejski w oczach dziecka” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 25w Białymstoku
  • MAJA GARBACIK z grupy „Pszczółki” została WYRÓŻNIONA w konkursie plastycznym pt. „Jesień w moim mieście” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 w Białymstoku
  • GABRYŚ OPALIŃSKI z grupy „Pszczółki” zajął I MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • WIKTOR LEWKOWSKI z grupy „Pszczółki” zajął I MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • OLIWIA KLIM z grupy „Pszczółki” zajęła I MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI z grupy „Pszczółki” zajął II MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • MIŁOSZ LUCZEWSKI z grupy „Pszczółki” zajął II MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • MAŁGORZATA BYKOWSKA z grupy „Wiewiórki” została WYRÓŻNIONA w X edycji miejskiego konkursu plastycznego pod hasłem: „Bohaterowie ulubionych bajek” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku
  • JULIA GÓRSKA z grupy „Wiewiórki” została WYRÓŻNIONA w VII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Z Kubusiem Puchatkiem przez świat” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku
  • MAJA PIWOWARCZYK z grupy „Wiewiórki” zajęła I MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • NATALIA SOSNOWSKA z grupy „Wiewiórki” zajęła II MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • ANIA LUBECKA z grupy „Wiewiórki” zajęła II MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • MAJA SOBOLEWSKA z grupy „Wiewiórki” zajęła II MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • ZUZIA BOROWIK z grupy „Wiewiórki” zajęła III MIEJSCE w Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima organizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 3 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  • MARCELI KRETOWICZ z grupy „Pszczółki” zajął II MIEJSCE w konkursie plastycznym „Muzyka w jesienych barwach” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 7 „Kasztanowy Zakątek” w Białymstoku
  • JULIA TRIPPNER z grupy „Zajączki” została WYRÓŻNIONA w wojewódzkim konkursie plastycznym „Baśnie i legendy polskie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Białymstoku
  • KAROLINA KOSIŃSKA z grupy „Wiewiórki” zajęła I MIEJSCE w II edycji miejskiego konkursu plastycznego pod hasłem: „Mój anioł stróż” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 25 „Kraina uśmiechu” w Białymstoku.
  • JULIA TRIPPNER z grupy „Zajączki” zajęła III MIEJSCE w II edycji miejskiego konkursu plastycznego pod hasłem: „Mój anioł stróż” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 25 „Kraina uśmiechu” w Białymstoku.
  • MAJA SIKORSKA z grupy „Zajączki” zajęła III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Aniołek bożonarodzeniowy” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole „Słoneczna Ósemka w Ełku”.
  • NATALIA KRASOWSKA z grupy „Pszczółki” została WYRÓŻNIONA w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jestem Polak Mały” organizowanym przez Przedszkole Nr 27 w Zabrzu
  • DOMINIKA JAKUBOWSKA z grupy „Zajączki” zajęła II MIEJSCE w konkursie „Świąteczny czas ogarnia nas” organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 45 w Sosnowcu
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Zajączki” zajęła III MIEJSCE w konkursie „Moja ulubiona postać z polskiej bajki” organizowanym przez Bajkowe Przedszkole w Stąporkowie
  • JULIA TRIPPNER z grupy „Zajączki” została WYRÓŻNIONA w miejskim konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejszy Amorek” organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Białymstoku.
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Zajączki” została WYRÓŻNIONA w miejskim konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejszy Amorek” organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Białymstoku.
  • JULIA TRIPPNER z grupy „Zajączki” została NAGRODZONA w konkursie plastycznym pt. „Zimo, baw się z nami” organizowanym przez Przedszkola Samorządowe Nr 28 w Białymstoku.
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Zajączki” została WYRÓŻNIONA w konkursie plastycznym pt. „Zimo, baw się z nami” organizowanym przez Przedszkola Samorządowe Nr 28 w Białymstoku.
  • JULIA TRIPPNER z grupy „Zajączki” zajęła III MIEJSCE w konkursie pt. „Mistrz Origami” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku i Białostocki Klub Polskiego Centrum Origami.
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Zajączki” zajęła II MIEJSCE w konkursie pt. „Bajkowe śnieżynki” organizowanym przez Europejskie Przedszkola „Klub Kubusia Puchatka VII” w Ramiszowie.
  • JULIA GÓRSKA z grupy IV „Wiewiórki” zajęła III MIEJSCE w konkursie plastycznym pt. „Bohater mojej ulubionej baśni” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku.
  • JULIA TRIPPNER z grupy III „Zajączki” zajęła II MIEJSCE w konkursie plastycznym pt. „Bohater mojej ulubionej baśni” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku.
  • HANNA KOZŁOWSKA z grupy III „Zajączki” zajęła II MIEJSCE w III edycji konkursu plastycznego „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 60 w Białymstoku.
  • MAJA SIKORSKA z grupy III „Zajączki” została WYRÓŻNIONA w III edycji konkursu plastycznego „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy” organizowaego przez Przedszkole Samorządowe Nr 60 w Białymstoku.
  • DOMINIKA JAKUBOWSKA z grupy III „Zajączki” otrzymała NAGRODĘ za udział w IV Regionalnym Konkursie Plastycznym „Cztery Pory Roku na Podlasiu” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • HANIA KOZŁOWSKA z grupy III „Zajączki” została WYRÓŻNIONA w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zima oczami dziecka” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Qbuś w Warszawie
  • ANIA LUBECKA, NATALIA SOSNOWSKA, MAJA SOBOLEWSKA, MIŁOSZ KAPUŚCIŃSKI z zespołu „Wiewióreczki” z grupy IV otrzymali NAGRODĘ za wykonanie piosenki pt. „Jestem przedszkolakiem” na X Wojewódzkim Konkursie Piosenki Autorskiej.
  • MARCELI KRETOWICZ z grupy V „Pszczółki” zajął III MIEJSCE w konkursie plastycznym pt. „Bohater mojej ulubionej baśni” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku.
  • JULIA TRIPPNER z grupy III „Zajączki” zajęła II MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „bezpieczne Zabawy Zimowe z Mamą i Tatą” organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Chełmie
  • NATALIA KRASOWSKA z grupy V „Pszczółki” otrzymała PODZIĘKOWANIE za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pluszowy Miś – Przyjacielem Optymistycznego Przedszkolaka” organizowanym przez Przedszkole Nr 9 w Wyszkowie.
  • JULIA JAWOROWSKA z grupy II „Motylki” otrzymała PODZIĘKOWANIE za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pluszowy Miś – Przyjacielem Optymistycznego Przedszkolaka” organizowanym przez Przedszkole Nr 9 w Wyszkowie.
  • MIŁOSZ LUCZEWSKI z grupy V „Pszczółki” otrzymał WYRÓŻNIENIE za udział w VII Edycji Konkursu Recytatorskiego „Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku.
  • MAŁGORZATA GIEREJ z grupy V „Pszczółki” otrzymała DYPLOM UZNANIA za udział w I Wojewódzkim Przeglądzie Plastycznej Wyobraźni Przedszkolaków „Piękny jest mój świat” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku.
  • NATALIA KRASOWSKA z grupy V „Pszczółki” otrzymała DYPLOM UZNANIA za udział w I Wojewódzkim Przeglądzie Plastycznej Wyobraźni Przedszkolaków „Piękny jest mój świat” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku.
  • HANIA KOZŁOWSKA z grupy III „Zajączki” otrzymała NAGRODĘ w międzynarodowym konkursie „Las i jego mieszkańcy” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 83 w Białymstoku
  • HANIA KOZŁOWSKA z grupy III „Zajączki” otrzymała NAGRODĘ w międzynarodowym konkursie „Skrzydlaci przyjaciele” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 64 „Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku
  • WIKTORIA ŚWIDERSKA z grupy IV „Wiewiórki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 83 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Białymstoku
  • PAULINA JURSKA z grupy III „Zajączki” otrzymała NAGRODĘ w  konkursie plastycznym „Taniec oczami dziecka” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 2 „Pod Słonkiem” w Białymstoku
  • NATALIA KRASOWSKA z grupy V „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ w konkursie „Kiedy dziecko w rodzinie jest szcęśliwe?” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 30 im. Jana Pawła II „Radosne” w Białymstoku.
  • Zespół Taneczny WIEWIÓRKI otrzymał WYRÓŻNIENIE w „Niezapominajkowym Konkursie Tańca” organizowanym przez nasze przedszkole
  • Zespół Taneczny PSZCZÓŁKI otrzymał NAGRODĘ w „Niezapominajkowym Konkursie Tańca” organizowanym przez nasze przedszkole
  • Zespół Taneczny QUADRO otrzymał NAGRODĘ w „Niezapominajkowym Konkursie Tańca” organizowanym przez nasze przedszkole.
  • MAJA GARBACIK i MAŁGOSIA GIEREJ zostały LAUREATKAMI konkursu artystycznego „Droga do świętości” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 30 im. Jana Pawła II „Radosne” w Białymstoku
  • MAŁGORZATA GIEREJ z grupy V „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ za udział w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Zanim Karol został Janem Pawłem II” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Choroszczy
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy III „Zajączki” otrzymała NAGRODĘ w konkursie plastycznym „Moja rodzina” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne w Białymstoku
  • NIKOLA WYNIMKO z grupy III „Zajączki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznego „Ruch to zdrowie – mój wymarzony weekend z rodziną” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 45 w Białymstoku
  • KASIA MAŁKOWSKA z grupy V „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Za co kochamy Wiosnę?” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku.
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy III „Zajączki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Za co kochamy Wiosnę?” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku.
  • WIKTORIA ŚWIDERSKA z grupy IV „Wiewiórki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ziemia Nasza Planeta” organizowanym przez Przedszkole Nr 2 w Hajnówce
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Zajączki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Odkryjmy radość z dzielenia się” organizowanym przez Fundację „Pomóż Im”
  • HANNA KOZŁOWSKA z grupy „Zajączki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Odkryjmy radość z dzielenia się” organizowanym przez Fundację „Pomóż Im”
  • KLAUDIA GRYSZKO z grupy „Zajączki” otrzymała NAGRODĘ  w konkursie plastycznym „Wiosna budzi owady” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 53 im. Marii Kownackiej „Plastuś” w Białymstoku
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Zajączki” otrzymała NAGRODĘ w konkursie plastycznym „Wiosna budzi owady” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 53 im. Marii Kownackiej „Plastuś” w Białymstoku
  • WIKTOR LEWKOWSKI z grupy „Pszczółki” otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie recytatorskim „Mój dom – moja rodzina” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 64 „Jasia i Małgosi” w Białymstoku
  • KASIA MAŁKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Za co kochamy wiosnę” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 „Bajkowa kraina” w Białymstoku
  • MIŁOSZ LUCZEWSKI z grupy „Pszczółki” otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie recytatorskim „Lokomotywa z J. Brzechwą i J. Tuwimem” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 „Bajkowa kraina” w Białysmtoku
  • JULIA JAKUĆ, KASIA MAŁKOWSKA, NATALIA KRASOWSKA, JULIA JANOWSKA i KORNELIA GROCHOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymały WYRÓŻNIENIA w konkursie plastycznym „Po prostu koci świat” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • RADEK CIUPA z grupy III „Zajączki” otrzymał NAGRODĘ w konkursie plastycznym „Po prostu koci świat” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • PAULINA JURSKA  z grupy III „Zajączki” zdobyła I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie „Ja i moja rodzina” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole Nr 130 w Krakowie
  • MAŁGOSIA GIEREJ z grupy V „Pszczółki” otrzymała NAGRODĘ za udział w konkursie plastycznym „Maj z paletą barw” organizowanym przez nasze przedszkole
  • KORNELIA GROCHOWSKA z grupy III „Zajączki” zdobyła II MIEJSCE w konkursie „Maraton po Europie – dyscypliny sportowe” organizowanym przez SP11 i Administrację Osiedla Sienkiewicza
  • GABRYŚ OPALIŃSKI z grupy V „Pszczółki” otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie „Maraton po Europie – dyscypliny sportowe” organizowanym przez SP11 i Administrację Osiedla Sienkiewicza
  • PAULINA JURSKA z grupy V „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt. „Wiosna jest wesoło” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 w Białymstoku
  • ANDRZEJ BYLIŃSKI z grupy VI „Biedronki” otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Kartka wielkanocna” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole „Europrymusek” w Białymstoku
  • LILIANNA OLECH z grupy VI „Biedronki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Kartka wielkanocna” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole „Europrymusek” w Białymstoku
  • ALICJA SADOWSKA z grupy VI „Biedronki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym „Kartka wielkanocna” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole „Europrymusek” w Białymstoku