Nasze osiągnięcia

PRZEDSZKOLAKI  Z „NIEZAPOMINAJKI” MOGĄ POSZCZYCIĆ SIĘ WIELOMA OSIĄGNIĘCIAMI CZEGO DOWODEM SĄ LICZNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

W roku szkolnym 2017/2018

  • KLAUDIA MŁYŃCZYK z grupy „Wiewiórki” została WYRÓŻNIONA w wojewódzkim konkursie plastycznym „Za co kocham Polskę?”, realizatorem projektu był Wojewoda Podlaski a koordynatorem Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Projekt powstał we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Białymstoku
  • HANNA CZELEJ z grupy „Domek” zdobyła NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt.: „Białystok – moje miasto” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku.
  • JULIA  TURKOWICZ z grupy „Domek”  otrzymała WYRÓŻNIONA w miejskim konkursie plastycznym pt.:” Polska- moja ojczyzna” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
  • WIKTORIA MOCARSKA  z grupy „Domek”  została WYRÓŻNIONA w konkursie plastycznym pt.:” Jesień w moim mieście” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 w Białymstoku.
  • OLIWIA CZARNIECKA z grupy „Wiewiórki” zdobyła NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt.: „Czary Pani Jesieni” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 53 w Białymstoku.

W roku szkolnym 2016/2017

  • FILIP ZABŁOCKI, FLIP SAWICKI, WIKTORIA ZAJKOWSKA I OLIWIA BALCZUN zdobyli wspólnie NAGRODĘ w Konkursie Wiedzy „Czyste powietrze wokół nas” zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej w Białymstoku
  • HANNA JARONIEWSKA z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt.: „Mój ulubiony sport w mojej rodzinie” zorganizowanym przez Białostocką Spółdzielnie Mieszkaniową Klub „Mikron” w Białymstoku
  • BARTOSZ MIELECH z grupy „Misie” otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.: „Mały Miś odwiedza znane bajki” w ramach realizacji gminnego projektu czytelniczego „Białystok czyta z Małym Misiem” zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 41 Integracyjne. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku
  • RÓŻA KONCEWICZ z grupy „Biedronki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.: „Przygody Tymoteusza Rymcimci” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 58 Integracyjne im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku
  • RÓŻA KONCEWICZ z grupy „Biedronki”  zajęła III MIEJSCE w VII edycji konkursu recytatorskiego Emocje Wierszem Malowane pt.: „Prawa dziecka” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 8 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN i WIKTORIA ZAJKOWSKA zdobyły NAGRODY za udział w VI Edycji Turnieju Wiedzy Przedszkolnej „Mały Geniusz” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 46 w Białymstoku
  • WIKTORIA MOCARSKA otrzymała NAGRODĘ za zajęcie I MIEJSCA w konkursie „Pocztówka Wielkanocna”  w ramach XIV Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Musica Sacra w Białymstoku
  • FILIP ZABŁOCKI I OLIWIA BALCZUN zdobyli NAGRODĘ w Turnieju Wiedzy i Sprawności „Dzieciaki Mleczaki – zdrowe przedszkolaki” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN zdobyła NAGRODĘ w konkursie recytatorskim pt.: „Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowym Nr 48 a Białymstoku
  • GABRYSIA SNARSKA otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.:  „Baje, bajki, bajeczki – od zawsze w naszej rodzinie” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 35 „Wesołe” w Białymstoku
  • URSZULA TUSZYŃSKA otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.: „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 47 w Białymstoku
  • IZABELA DAKOWICZ zdobyła NAGRODĘ w VI edycji konkursu plastycznego pt.: „Baje, bajki, bajeczki – od zawsze w naszej rodzinie” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 35 „Wesołe” w Białymstoku
  • CHÓR „NIEZAPOMINAJKA” otrzymał DYPLOM UZNANIA w II Przeglądzie Chórów Przedszkolnych zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 82 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt.: „Mój bajkowy przyjaciel” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 w Białymstoku
  • DZIECI Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 42 „NIEZAPOMINAJKA” otrzymały WYRÓŻNIENIE w XVI Prezentacjach Małych Form Teatralnych za przedstawienie pt. „Bóg przychodzi do człowieka” zorganizowanych przez Białostocki Ośrodek Kultury oraz Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku
  • HELENA LULEWICZ z grupy „Misie” zajęła I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jesienny las” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne w Wołczynie
  • URSZULA TUSZYŃSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt. „Anioły,aniołki, aniołeczki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
  • ZESPÓŁ „NIEZAPOMINAJKA” otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie kolęd i pastorałek pt. „Kolęda Przedszkolaka” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 27 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
  • HANNA CZELEJ z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie kolęd i pastorałek pt. „Kolęda Przedszkolaka” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 27 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
  • HELENA LULEWICZ z grupy „Misie” otrzymała DYPLOM za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jeże i jeżyki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Mały Europejczyk” w Chalinie
  • BARBARA TUSZYŃSKA z grupy „Misie” otrzymała DYPLOM za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jeże i jeżyki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Mały Europejczyk” w Chalinie
  • MAJA NICZYPORUK – SZYŁO z grupy „Misie” zajęła III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jeże i jeżyki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Mały Europejczyk” w Chalinie
  •  WERONIKA RĘBACZ z grupy „Misie” zajęła III MIEJSCE w konkursie plastycznym pt. „Muchomor” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 85 w Lublinie
  • KORNELIA KARCZEWSKA  z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie piosenki pt. „Podlasie muzyka malowane” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 27 w Białymstoku
  • MADZIA MUZYCZKO z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie piosenki pt. „Podlasie muzyka malowane” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 27 w Białymstoku
  • WERONIKA RĘBACZ z grupy „Misie” zdobyła NAGRODĘ w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Bohaterowie ulubionych bajek” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku
  • HANNA CZELEJ z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt. „Jesień w moim mieście” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku
  • MAGDALENA MUZYCZKO z grupy „Pszczółki” zdobyła NAGRODĘ z konkursie plastycznym pt. ” Czary Pani Jesieni” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowym Nr 53 „Plastuś” w Białymstoku
  • STAŚ SZPAKOWICZ z grupy „Zajączki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym pt. „Barwy świata przyrody” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 79 „Konwaliowy Zakątek” w Białymstoku
  • IZABELA DAKOWICZ z grupy „Zajączki” zdobyła NAGRODĘ w konkursie plastycznym pt.: „Ja, moja rodzina w moim mieście”.
  • HANIA JARONIEWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym z elementami origami pt.: „Bohater, z którym chciałbym popłynąć na bezludną wyspę” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 32 w Białymstoku
  • WIKTORIA ZAJKOWSKA z grupy „Pszczółki” otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym z elementami origami pt.: „Bohater, z którym chciałbym popłynąć na bezludną wyspę” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 32 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN   i FILIP ZABŁOCKI z grupy „Pszczółki” zdobyli NAGRODĘ   w turnieju wiedzy i sprawności „Dzieciaki Mleczaki-Zdrowe Przedszkolaki” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 82 w Białymstoku
  • ANTONI KOWALSKI z grupy” Biedronki”  został WYRÓŻNIONY w konkursie literackim ” Niech się każdy dowie, że ruch to samo zdrowie” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 81 w Białymstoku
  • WIKTORIA SOBOLEWSKA z grupy „Pszczółki” wyśpiewała WYRÓŻNIENIE w konkursie pt.” Wiosna Piosenką Malowana” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 49 w Białymstoku
  • MAJA NICZYPORUK- SZYŁO z grupy ” Misie” zajęła I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.”Jeże i jeżyki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno- Językowe ” Mały Europejczyk” w Chalinie
  • RÓŻA KONCEWICZ z grupy ” Biedronki” zdobyła WYRÓŻNIENIE w IX edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego pt.” Przygody Tymoteusza Rymcimci”zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 58 w Białymstoku
  • OLIWIA BALCZUN z grupy „Wiewiórki” zdobyła NAGRODĘ w konkursie recytatorskim pt.”Lokomotywą z J. Brzechwą i J. Tuwimem” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 w Białymstoku
  • ZUZIA OLCHANOWSKA z grupy „Wiewiórki” została WYRÓŻNIONA w konkursie recytatorskim pt.”Lokomotywą z J. Brzechwą i J. Tuwimem” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 w Białymstoku